Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naturalne miody

Naturalne miody to prawdziwa, złota, bomba zdrowia! Idealnie nadaje się do herbaty, wody, na kanapkę czy do mleka jako naturalny antybiotyk!

Każdy rodzaj miodu naturalnego ma wiele witamin. Każdy też smakuje inaczej! Przetestuj różne i znajdź swój ulubiony który na stałe wprowadzisz do swojej diety.

Rodzaje miodów

Chcąc ułatwić Ci wybór po krótce opiszemy poniżej charakterystykę poszczególnych miodów naturalnych, które znajdziesz w naszej ofercie:

-miód wielokwiatowy – najczęściej spożywany miód w Polsce! Jest to miód słodki, delikatny, jednak jego smak zależy od kwiatów z których został zebrany! Ma bardzo silny zapach kwiatowy, przypadnie do gustu większości osobom, być może właśnie dlatego jest najczęściej kupowanym miodem w Polsce. Stosowany przy przeziębieniu, wypadaniu włosów, problemach skórnych, ale również przy alergicznym rodzaju astmy, siennym katarze czy aby pobudzić materię oraz obniżyć ciśnienie tętnicze krwi!

-miód lipowy – powstaje z nektaru kwiatów lipy, charakteryzuje się delikatnym zapachem lipy i lekko ostrym smakiem o złotej barwie bądź lekko żółtej. Ma działanie antybiotyczne, działa uspokajająco, przeciwgorączkowo, przeciwskurczowo. Pomaga w leczeniu grypy, zapaleniu zatok, przewlekłym przeziębieniu czy anginie.

-miód gryczany – powstaje z nektaru zebranego przez pszczoły z kwiatów gryki o barwie ciemnego brązu. Jest to miód dosyć ostry, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych miodów naturalnych, lecz uznawany za jeden z najzdrowszych! Polecany na wzmocnienie odporności, przy osłabieniu organizmu, anemii czy chorobach serca i niedokrwistości. Działa jak naturalny antybiotyk, wzmacnia naczynia krwionośne.

Dlaczego warto wprowadzić miód naturalny do swojej diety?

Przede wszystkim to naturalny antybiotyk, który powinien znaleźć się w każdej kuchni!

Naturalne miody mają wiele witamin, które uzupełniają naszą dietę! Działają antybiotyczne, pomagają na przeziębienie, grypę czy przy zapaleniu zatok. Pomagają również przy alergiach czy przy wypadaniu włosów!

Oprócz tego miody naturalne smakują nieziemsko i nadają się do wielu potraw i dań!