Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Naturalne konfitury domowe

Naturalne konfitury domowe to starannie dobrane smakowite, dorodne owoce! To klucz do pysznych, naturalnych konfitur! Soczyste owoce, dojrzewające w słońcu, zachwycają swoim smakiem i zapachem. I właśnie to, zamknęliśmy w słoiczkach – smak ulubionych owoców!

Naturalne konfitury domowe Symbol Smaku

Dlaczego warto wybrać nasze konfitury?

Stawiamy na naturalność! Stronimy od sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów! Tego u nas nie znajdziecie! Znajdziecie za to starannie dobrane owoce i smak lata, który zamknęliśmy w słoiczkach, aby móc cieszyć się ich smakiem przez cały rok, a nie tylko w trakcie sezonu letniego!

Stworzyliśmy naturalne konfitury, właśnie po to, aby w chłodny zimowy dzień móc wejść do swojej spiżarni, sięgnąć po słoik konfitury i oczami wyobraźni wrócić do lata, pełnego słońca, idealnych truskawek czy malin!

Poczuj ten owocowy aromat!

Nasze konfitury tworzone są na podstawie tradycyjnych receptur, właśnie dlatego przypominają te konfitury tworzone przez nasze babcie! Dlatego nie uświadczysz u nas sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów!

Właśnie dlatego inne, sklepowe dżemy nie mogą równać się z naszymi starannie przygotowanymi konfiturami!

Jak wykorzystać naturalne konfitury domowe?

Przede wszystkim, może je jeść prosto ze słoika! Oprócz tego będą świetnym słodzikiem do herbaty, czy jako dodatek na kanapkę! Również będą doskonałym uzupełnieniem takich dań jak wypieki, ciasta, racuchy czy naleśniki! A nawet jako dodatek do mięs, rogalików, ciasteczek, deserów i jako smarowidło na świeżą bułeczkę!

Z pewnością doceni je każdy prawdziwy smakosz!

Do wyboru masz naprawdę wiele smaków, konfitury malinowe, pomarańczowe, truskawkowe, wiśniowe, z mango, powidło.. wybierz swoje ulubione i cieszę się swoimi ulubionymi owocami cały rok!